2015-11-23

Röder Attila: Bosznia

Rőder Attila a a Vagabond Világjáró Klub megalakulása óta tagja a szervező csapatnak, már több alkalommal tartott előadást a klubban. Fotói a magyar helyszínek mellett Horvátországban és Németországban is szerepeltek kiállításon. Ezen az estén Attila két boszniai útjáról láthatnak vendégeink fotókkal illusztrált előadást. Az idei év tavaszán Szarajevó - Mosztár -Tuzla útvonalon készültek a fotók, pár héttel ezelőtt pedig Visoko mellett a „híres” boszniai piramisokról. A Balkán vadregényes tájai mellett a városokról és a két évtizede zajlott háború mai nyomaival is találkozhatunk az előadás képein. Helyszín: Vasutas Művelődési Ház, 7621 Pécs, Váradi Antal u. 7/2. Előadás kezdete: 18:30. Az előadások változó hosszúságúak, általában 1-1,5 órásak.